Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: HUITIAN, WEETON
Ilość pracowników: 900~1200
Coroczne wyprzedaże: 180,000,000-220,000,000
Rok założenia: 1979
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

Wizja

Pragnąć zrównoważonego rozwoju dla wszystkich!

Aby być marką lidera, dostarczamy profesjonalne, systematyczne i wydajne rozwiązania w zakresie klejów.

 

Misja

Wprowadzaj innowacje w nauce i technologii, ulepszaj przemysł;

Dbaj o chemiczne piękno, lepsze codzienne życie ludzi.

 

Wartość

Cenimy zorientowanie na klienta;

Wspieramy oddanych Pracowników;

Prowadzimy zrównoważone wyniki finansowe;

Podejmujemy pozytywną odpowiedzialność społeczną i przynosimy korzyści społeczności.

 

WPROWADZENIE

Huitian to profesjonalny producent klejów i nowych materiałów, zajmujący się badaniami i rozwojem, grupa przedsiębiorstw o ​​wysokiej i nowej technologii, z kodem magazynowym 300041.

 

Ma cztery bazy w Szanghaju, Jiangsu, Guangdong, Hubei, w których znajduje się autorytatywny branżowy magazyn akademicki „BONDING”.Posiada certyfikaty ISO9001, ISO/TS16949 i ISO14001.

Jej produkty uzyskały certyfikaty SGS, TUV, JET, CQC, GL, JG, UL, DIN, NSF, FDA, LFGB, API.

Huitian stał się największym chińskim dostawcą klejów w nowej energetyce, elektronice, motoryzacji, przemyśle, opakowaniach, ochronie środowiska, budownictwie, szybkiej kolei.

 

Huitian została założona w 1977 roku, a jej poprzednikiem były najwcześniejsze krajowe jednostki naukowe zajmujące się badaniami i rozwojem klejów.Jest to również pierwsza partia krajowych instytutów badawczych, która przekształca się w firmę działającą na zasadzie marketingu, jako jedno z prywatnych przedsiębiorstw high-tech.

Huitian został zidentyfikowany jako państwowa baza przemysłu podoktoranckiego i krajowe centrum badań naukowych podoktoranckich.

 

W 2012 roku, zrzeszając Chińską Akademię Nauk, Huitian ustanowił „Badania i rozwój w dziedzinie zaawansowanej chemii CAS w zakresie klejów”, mając na celu pierwszy poziom światowych badań i rozwoju w zakresie klejów.

Historia
W 1977 r. Założono Instytut Klejenia XiangFan w prowincji Hubei.

W 1992 r. Pan Zhangfeng objął stanowisko dyrektora Instytutu.

W 1997 r. , 1997 XiangFan City Adhesive Institute został zregenerowany jako Hubei Huitian Adhesive, który rozpoczął przejście od instytutu badawczego do przedsiębiorstw naukowo-technologicznych.

W 2003 r. Założono Guangzhou Huitian Fine Chemical Co., Ltd

W 2009 r. Uruchomiono nową bazę produkcyjną w prowincji Hubei.

W 2010 r. Huitian Adhesive był notowany na giełdzie w Shenzhen.

W 2011 roku powstała Changzhou Huitian New Material Co., Ltd.

W 2013 r. Powstał Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

Usługa
Marka

Multi-Brands będzie naszą podstawową strategią. Zawsze promujemy markę "HUITIAN" w przyszłości. W międzyczasie 3-5 Subgrów będzie wchodzić w różne sektory. Planujemy zbudować "HUITIAN" jako globalną markę. Poza tym w innych branżach pojawią się inne najlepsze lokalne marki.

Technologia, jakość i serwis to kluczowe czynniki dla naszych marek.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klientów.

Lokalizacja

Lokalizacja to nasza strategia marketingowa. Obejmuje to przechowywanie, serwis, wsparcie techniczne, obsługę małych zamówień, produkcję itd. Na wszystkich ważnych rynkach będziemy używać lokalizacji jako naszego ostatecznego celu.

Aby osiągnąć cel, wolimy budować wspólne przedsięwzięcia z lokalnymi partnerami na każdym rynku. Więc jeśli masz zainteresowanie, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informatyzacja

Informatyzacja to nasz długoterminowy plan. Budujemy usługi internetowe, w tym komunikację, transport, obsługę zamówień itp. Projektowana jest aplikacja i będzie aktualizowana. W oparciu o szybki internet, naszym celem jest, aby klienci mogli dostać to, czego potrzebują po najniższych kosztach.

Reakcja

Szybka reakcja pokazuje naszą różnicę w stosunku do konkurentów. Od rynku poprzez badania i rozwój, od fabryki po fabrykę, od Chin po cały świat, Quick Reaction sprawi, że będziemy doskonalsi niż konkurenci. Opierając się na kilku ośrodkach w różnych krajach, w ciągu kilku lat dostępna będzie 24-godzinna usługa.

Nasz zespół
Huitian Zdecydowanie promuj tworzenie organizacji uczącej się

W zespole budujemy silny zespół, który opiera się na swojej mądrości i sile, aby promować zrównoważony rozwój przedsiębiorstw. Wzmacniamy proces tworzenia przedsiębiorstwa uczącego się, zakładamy naszą uczelnię i staramy się zwiększać możliwości wszystkich pracowników.