Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Video
  • Images
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: HUITIAN, WEETON
Ilość pracowników: 900~1200
Coroczne wyprzedaże: 180,000,000-220,000,000
Rok założenia: 1979
pc Export: < 10%
Wprowadzenie
Wizja

Pragnienie zrównoważonego rozwoju dla wszystkich!

Aby być marką lidera, zapewniamy profesjonalne, systematyczne i wydajne rozwiązania w zakresie klejów.

Misja

Wprowadzaj innowacje w dziedzinie nauki i technologii, ulepszaj przemysł;

Dbaj o piękno chemiczne, lepsze codzienne życie ludzi.

Wartość

Cenimy zorientowanie na klienta;

Wspieramy oddanych Pracowników;

Prowadzimy zrównoważone wyniki finansowe;

Podejmujemy pozytywną odpowiedzialność społeczną i przynosimy pożytek społeczności.

WPROWADZENIE

Huitian to profesjonalny producent klejów i nowych materiałów, zajmujący się badaniami i rozwojem, grupa przedsiębiorstw wysokich i nowych technologii, z kodem zapasowym 300041.

Ma cztery bazy w Szanghaju, Jiangsu, Guangdong, Hubei, gospodarzem branżowego autorytatywnego czasopisma naukowego "BONDING". Posiada certyfikat ISO9001, ISO / TS16949 i ISO14001.

Jej produkty uzyskały certyfikaty SGS, TUV, JET, CQC, GL, JG, UL, DIN, NSF, FDA, LFGB, API.

Huitian stał się największym chińskim dostawcą kleju w zakresie nowej energii, elektroniki, motoryzacji, przemysłu, opakowań, ochrony środowiska, budownictwa, kolei dużych prędkości.

Huitian został założony w 1977 roku, a jego poprzednikiem były najwcześniejsze krajowe jednostki naukowo-badawcze zajmujące się badaniami i rozwojem klejów. Jest to również pierwsza partia krajowych instytutów badawczych, która przekształca się w przedsiębiorstwo działające na zasadach marketingu, jako jedno z prywatnych przedsiębiorstw zaawansowanych technologii.

Huitian został zidentyfikowany jako państwowa baza przemysłu post-doctor i krajowe naukowe centrum badawcze.

W 2012 r., Zrzeszając Chińską Akademię Nauk, Huitian założył "CAS praktyczne chemii zaawansowane kleje R & D", dążąc do pierwszego poziomu światowego klejenia R & D.

Historia
W 1977 r. Założono Instytut Klejenia XiangFan w prowincji Hubei.

W 1992 r. Pan Zhangfeng objął stanowisko dyrektora Instytutu.

W 1997 r. , 1997 XiangFan City Adhesive Institute został zregenerowany jako Hubei Huitian Adhesive, który rozpoczął przejście od instytutu badawczego do przedsiębiorstw naukowo-technologicznych.

W 2003 r. Założono Guangzhou Huitian Fine Chemical Co., Ltd

W 2009 r. Uruchomiono nową bazę produkcyjną w prowincji Hubei.

W 2010 r. Huitian Adhesive był notowany na giełdzie w Shenzhen.

W 2011 roku powstała Changzhou Huitian New Material Co., Ltd.

W 2013 r. Powstał Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

Usługa
Marka

Multi-Brands będzie naszą podstawową strategią. Zawsze promujemy markę "HUITIAN" w przyszłości. W międzyczasie 3-5 Subgrów będzie wchodzić w różne sektory. Planujemy zbudować "HUITIAN" jako globalną markę. Poza tym w innych branżach pojawią się inne najlepsze lokalne marki.

Technologia, jakość i serwis to kluczowe czynniki dla naszych marek.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klientów.

Lokalizacja

Lokalizacja to nasza strategia marketingowa. Obejmuje to przechowywanie, serwis, wsparcie techniczne, obsługę małych zamówień, produkcję itd. Na wszystkich ważnych rynkach będziemy używać lokalizacji jako naszego ostatecznego celu.

Aby osiągnąć cel, wolimy budować wspólne przedsięwzięcia z lokalnymi partnerami na każdym rynku. Więc jeśli masz zainteresowanie, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informatyzacja

Informatyzacja to nasz długoterminowy plan. Budujemy usługi internetowe, w tym komunikację, transport, obsługę zamówień itp. Projektowana jest aplikacja i będzie aktualizowana. W oparciu o szybki internet, naszym celem jest, aby klienci mogli dostać to, czego potrzebują po najniższych kosztach.

Reakcja

Szybka reakcja pokazuje naszą różnicę w stosunku do konkurentów. Od rynku poprzez badania i rozwój, od fabryki po fabrykę, od Chin po cały świat, Quick Reaction sprawi, że będziemy doskonalsi niż konkurenci. Opierając się na kilku ośrodkach w różnych krajach, w ciągu kilku lat dostępna będzie 24-godzinna usługa.

Nasz zespół
Huitian Zdecydowanie promuj tworzenie organizacji uczącej się

W zespole budujemy silny zespół, który opiera się na swojej mądrości i sile, aby promować zrównoważony rozwój przedsiębiorstw. Wzmacniamy proces tworzenia przedsiębiorstwa uczącego się, zakładamy naszą uczelnię i staramy się zwiększać możliwości wszystkich pracowników.