Klej budowlany Huitian Okresowy przełom na rynku indyjskim

February 20, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Klej budowlany Huitian Okresowy przełom na rynku indyjskim
Jako wiodący producent klejów i uszczelniaczy w Chinach, strategia globalizacji firmy Huitian nigdy nie kończy się, nawet my jesteśmy prawie najnowszymi dostawcami w porównaniu z naszymi konkurentami z Chin. Jednak późny start przynosi szybkie zyski, do tej pory mieliśmy już oddział w Wietnamie, Tajlandii brancn, oddział w Indonezji, oddział na Bliskim Wschodzie i oddział w Indiach.

Nasz projekt budowlany w Indiach rozpoczynamy od września 2019 r. Pod koniec 2019 r. Nasz oddział w Indiach był okresowo przełomowy, pierwsze pełne zamówienie naszego pierwszego dystrybutora w New Delhi z Szanghaju.

Mamy nadzieję, że ten pełny uszczelniacz silikonowy 9335 odporny na warunki atmosferyczne zostanie wysłany do ponad 20 sprzedawców detalicznych w środkowych i północnych Indiach za pośrednictwem sieci sprzedaży naszego dystrybutora.

Nasz plan na 2020 r. Dla rynku indyjskiego to klej do budowy kontenerów 20 * 20 stóp, kanał dystrybutora zostanie rozszerzony do 5-8, a praca netto sprzedaży przejdzie na cały rynek indyjski. Więź między Huitian a naszymi dystrybutorami będzie coraz silniejsza, marka Huitian przyniesie wartość również naszym lojalnym partnerom dystrybutorskim.