Spotkanie Samsung Technology Exchange

October 30, 2018

najnowsze wiadomości o firmie Spotkanie Samsung Technology Exchange
W dniu 17 października 2018 r. Samsung Exchange Exchange Technology odbył się w szóstej sali konferencyjnej Shanghai Huitian New Materials Co., Ltd. w godzinach 10: 00-12: 00. Spotkanie koncentrowało się na komunikacji projektu między Samsung i Huitian. Uczestnikami są dyrektor ds. Zakupów Samsung, dyrektor techniczny Huitian PUR itp.
Spotkanie wymiany technologii oficjalnie rozpoczęło się po ogłoszeniu moderatora, wiceprezesa ds. Handlu międzynarodowego Jason'a Zhanga. Tematem spotkania wymiany technologii jest wizyta warsztatowa, laboratorium, sala wystawiennicza i dyskusja na temat projektów PUR i UV itp.
To spotkanie wymiany jest pierwszym osobistym spotkaniem Samsunga w naszym dziale. W projekcie PUR i UV początkowo osiągnęliśmy strategiczne intencje, wyraziliśmy silne pragnienie współpracy ze sobą.
Spotkanie zakończyło się pozytywną wymianą technologii między obiema stronami, jest to kamień milowy w przyszłej współpracy Huitian i Samsunga. Ta wymiana technologii odegrała katalityczną rolę między przyszłością współpracy Huitian i Samsung. Czekamy na współpracę z Samsungem, aby razem stworzyć lepszą przyszłość.