• Klej metezowany 728 Meton, klej 2K poliuretanowy klej / klej do laminowania
 • Klej metezowany 728 Meton, klej 2K poliuretanowy klej / klej do laminowania

  Klej metezowany 728 Meton, klej 2K poliuretanowy klej / klej do laminowania

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Weeton
  Orzecznictwo: FDA 175.105
  Numer modelu: 728

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 700 kg
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Odp .: 20 kg / wiadro B: 4 kg / wiadro
  Czas dostawy: 15 dni po wpłacie
  Zasady płatności: T/T, L/C
  Możliwość Supply: 2 000 000 kg / miesiąc
  Najlepsza cena Kontakt

  Szczegóły informacji

  aplikacji: Elastyczne opakowanie Szybkość mieszania: 5: 1 (stosunek masowy)
  Rozpuszczalnik: Octan etylu (EA) Kolor: Bezbarwny do żółtawego
  materiał: Poliuretan Okres ważności: 9 miesięcy
  High Light:

  polyurethane construction adhesive

  ,

  polyurethane sealant adhesive

  opis produktu

  Klej metezowany 728 Meton, klej 2K poliuretanowy klej / klej do laminowania

  Wprowadzenie 728

  728A w połączeniu z utwardzaczem 728B to dwuskładnikowy klej poliuretanowy do różnych folii / folii i folii / metalizowanych laminatów filmowych. Produkt ten charakteryzuje się dobrą elastycznością i dobrą przezroczystością, może skutecznie ograniczyć charakterystykę przenoszenia aluminium i zapobiegać zjawisku tunelowania.

  Nieruchomości

  1. Przygotowanie mieszaniny kleju: Po dodaniu odpowiedniej ilości rozpuszczalnika do 728A i po osiągnięciu wymaganych ciał stałych, 728B musi zostać zmieszane z mieszaniną 8728A / rozpuszczalnik.

  2. Lista rozcieńczeń: Gdy do rozcieńczenia stosuje się octan etylu, w celu uzyskania dokładnej zawartości substancji stałych, należy odnieść się do następujących rozpuszczalników.

  728 A 728B Rozpuszczalnik Zawartość substancji stałych Lepkość
  20 kg 4 kg 18,6 kg 40% 16-19 lat
  20 kg 4 kg 24,6 kg 35% 13-17s
  20 kg 4 kg 32,5 KG 30% 10-15s
  20 kg 4 kg 43,6 KG 25%

  8-12s

  * Lepkość opiera się na średniej lepkości pucharu Forda 4mm / 20 ° C

  3. Czas przydatności do użycia : Gotowy do użycia klej w zamkniętych pojemnikach ma czas pracy około 8 godzin. Kompozytowa maszyna nie jest zużyta z kleju, czas retencji dłuższy niż 2 godziny, jeśli ponad 2 godziny powinny zostać porzucone, w przeciwnym razie może to prowadzić do niestabilnych warstw kompozytowych.

  Powierzchnia tropikalna (temperatura> 28 ° C + wilgotność> 60%) czas przydatności do użycia: mieszany klej należy zużyć w ciągu 2 godzin.

  4. Powlekanie: 728 klej nadaje się do suchego złożonego urządzenia z gładkim wałkiem lub wklęsłym wałkiem. Przed masową produkcją należy przeprowadzić powtarzane próby w celu ustalenia dopasowania rolki drutu.

  5. Regulacja ciśnienia: Odpowiedni wzrost temperatury złożonej i ciśnienia zwijania mieszanki może poprawić efekt klejenia i wykończenie powierzchni kompozytu.

  6. Utwardzanie: Przechowywanie w wyższych temperaturach (40 ° C-50 ° C), różne folie / folie i laminaty foliowe / foliowe mogą przecinać w ciągu 24 godzin. Takich, jak przetwarzanie woreczków do pielęgnacji powinno być odpowiednie, aby wydłużyć czas utwardzania.

  7. Właściwości folii : Całkowicie utwardzona folia poliuretanowa 8711 jest przezroczysta, bezwonna, elastyczna i odporna.

  8. Sprawy wymagające uwagi: Ponieważ klej zawiera poliizocyjaniany, należy usunąć jakikolwiek kontakt ze skórą.

  9. Inne: Dodatki filmowe - w szczególności materiały poślizgowe w foliach LDPE, MDPE i CPP, farby drukarskie, wstępna obróbka i powlekanie folii mają istotne znaczenie dla końcowego zastosowania laminatów i mogą wpływać na właściwości użytkowe albo od razu lub później. Dlatego przed przystąpieniem do produkcji na pełną skalę konieczne są praktyczne testy laminowania oraz kontrole laminatów.

  * Dalsze szczegółowe informacje można uzyskać w naszej "Przewodniku po linii technologicznej do laminowania za pomocą klejów HT"

  Komunikat

  Informacje zawarte w niniejszym dokumencie, w szczególności zalecenia dotyczące użytkowania i zastosowania naszych produktów, opierają się na naszej wiedzy i doświadczeniu. Ze względu na różne stosowane materiały oraz zmienne warunki pracy poza naszą kontrolą, bezwzględnie zalecamy przeprowadzenie intensywnych prób w celu sprawdzenia przydatności naszych produktów w odniesieniu do wymaganych procesów i aplikacji. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do powyższych informacji lub w odniesieniu do jakichkolwiek ustnych zaleceń, z wyjątkiem przypadków, w których ponosimy odpowiedzialność za rażące niedbalstwo lub fałszywe intencje.

  Wprowadzenie Huitian
  Założona w 1977 roku Huitian jest obecnie jednym z największych producentów klejów w Chinach. Dostępne są cztery bazy produkcyjne, zapewniające kleje o wysokiej wydajności dla różnych gałęzi przemysłu.


  8720 Ogólny klej do folii Al Folia Elastyczne opakowanie, Dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania
  Huitian ma dwie w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, a pojemność wynosi 24000MT / rok tylko dla elastycznych klejów opakowaniowych.

  8720 Ogólny klej do folii Al Folia Elastyczne opakowanie, Dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania

  Produkty Huitian zostały dobrze przyjęte przez krajowych i międzynarodowych użytkowników końcowych
  8720 Ogólny klej do folii Al Folia Elastyczne opakowanie, Dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania

  Poza klejami budowlanymi, Huitian dostarcza także wiele innych produktów dla różnych gałęzi przemysłu, transportu, elektroniki, fotovaltoic itp.
  8720 Ogólny klej do folii Al Folia Elastyczne opakowanie, Dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania
  Huitian jest Twoim niezawodnym partnerem i spełnia Twoje potrzeby w zakresie klejów!

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
  Jestem zainteresowany Klej metezowany 728 Meton, klej 2K poliuretanowy klej / klej do laminowania czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
  Dzięki!
  Czekam na Twoją odpowiedź.