Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

Wiąż dziś i jutro z naszą technologią!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKlej poliuretanowy samoprzylepny

Klej metezowany 728 Meton, klej 2K poliuretanowy klej / klej do laminowania

Klej metezowany 728 Meton, klej 2K poliuretanowy klej / klej do laminowania

Weeton 728 Metalized Film Adhesive , 2K Polyurethane Adhesive Glue / lamination adhesive

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Weeton
Orzecznictwo: FDA 175.105
Numer modelu: 728

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 700 kg
Cena: USD2.0-2.3/KG
Szczegóły pakowania: Odp .: 20 kg / wiadro B: 4 kg / wiadro
Czas dostawy: 15 dni po wpłacie
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 2 000 000 kg / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Elastyczne opakowanie Szybkość mieszania: 5: 1 (stosunek masowy)
Rozpuszczalnik: Octan etylu (EA) Kolor: Bezbarwny do żółtawego
materiał: Poliuretan Okres ważności: 9 miesięcy

Wprowadzenie 728

728A w połączeniu z utwardzaczem 728B to dwuskładnikowy klej poliuretanowy do różnych folii / folii i folii / metalizowanych laminatów filmowych. Produkt ten charakteryzuje się dobrą elastycznością i dobrą przezroczystością, może skutecznie ograniczyć charakterystykę przenoszenia aluminium i zapobiegać zjawisku tunelowania.

Nieruchomości

1. Przygotowanie mieszaniny kleju: Po dodaniu odpowiedniej ilości rozpuszczalnika do 728A i po osiągnięciu wymaganych ciał stałych, 728B musi zostać zmieszane z mieszaniną 8728A / rozpuszczalnik.

2. Lista rozcieńczeń: Gdy do rozcieńczenia stosuje się octan etylu, w celu uzyskania dokładnej zawartości substancji stałych, należy odnieść się do następujących rozpuszczalników.

728 A 728B Rozpuszczalnik Zawartość substancji stałych Lepkość
20 kg 4 kg 18,6 kg 40% 16-19 lat
20 kg 4 kg 24,6 kg 35% 13-17s
20 kg 4 kg 32,5 KG 30% 10-15s
20 kg 4 kg 43,6 KG 25%

8-12s

* Lepkość opiera się na średniej lepkości pucharu Forda 4mm / 20 ° C

3. Czas przydatności do użycia : Gotowy do użycia klej w zamkniętych pojemnikach ma czas pracy około 8 godzin. Kompozytowa maszyna nie jest zużyta z kleju, czas retencji dłuższy niż 2 godziny, jeśli ponad 2 godziny powinny zostać porzucone, w przeciwnym razie może to prowadzić do niestabilnych warstw kompozytowych.

Powierzchnia tropikalna (temperatura> 28 ° C + wilgotność> 60%) czas przydatności do użycia: mieszany klej należy zużyć w ciągu 2 godzin.

4. Powlekanie: 728 klej nadaje się do suchego złożonego urządzenia z gładkim wałkiem lub wklęsłym wałkiem. Przed masową produkcją należy przeprowadzić powtarzane próby w celu ustalenia dopasowania rolki drutu.

5. Regulacja ciśnienia: Odpowiedni wzrost temperatury złożonej i ciśnienia zwijania mieszanki może poprawić efekt klejenia i wykończenie powierzchni kompozytu.

6. Utwardzanie: Przechowywanie w wyższych temperaturach (40 ° C-50 ° C), różne folie / folie i laminaty foliowe / foliowe mogą przecinać w ciągu 24 godzin. Takich, jak przetwarzanie woreczków do pielęgnacji powinno być odpowiednie, aby wydłużyć czas utwardzania.

7. Właściwości folii : Całkowicie utwardzona folia poliuretanowa 8711 jest przezroczysta, bezwonna, elastyczna i odporna.

8. Sprawy wymagające uwagi: Ponieważ klej zawiera poliizocyjaniany, należy usunąć jakikolwiek kontakt ze skórą.

9. Inne: Dodatki filmowe - w szczególności materiały poślizgowe w foliach LDPE, MDPE i CPP, farby drukarskie, wstępna obróbka i powlekanie folii mają istotne znaczenie dla końcowego zastosowania laminatów i mogą wpływać na właściwości użytkowe albo od razu lub później. Dlatego przed przystąpieniem do produkcji na pełną skalę konieczne są praktyczne testy laminowania oraz kontrole laminatów.

* Dalsze szczegółowe informacje można uzyskać w naszej "Przewodniku po linii technologicznej do laminowania za pomocą klejów HT"

Komunikat

Informacje zawarte w niniejszym dokumencie, w szczególności zalecenia dotyczące użytkowania i zastosowania naszych produktów, opierają się na naszej wiedzy i doświadczeniu. Ze względu na różne stosowane materiały oraz zmienne warunki pracy poza naszą kontrolą, bezwzględnie zalecamy przeprowadzenie intensywnych prób w celu sprawdzenia przydatności naszych produktów w odniesieniu do wymaganych procesów i aplikacji. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do powyższych informacji lub w odniesieniu do jakichkolwiek ustnych zaleceń, z wyjątkiem przypadków, w których ponosimy odpowiedzialność za rażące niedbalstwo lub fałszywe intencje.

Wprowadzenie Huitian
Założona w 1977 roku Huitian jest obecnie jednym z największych producentów klejów w Chinach. Dostępne są cztery bazy produkcyjne, zapewniające kleje o wysokiej wydajności dla różnych gałęzi przemysłu.


8720 Ogólny klej do folii Al Folia Elastyczne opakowanie, Dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania
Huitian ma dwie w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, a pojemność wynosi 24000MT / rok tylko dla elastycznych klejów opakowaniowych.

8720 Ogólny klej do folii Al Folia Elastyczne opakowanie, Dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania

Produkty Huitian zostały dobrze przyjęte przez krajowych i międzynarodowych użytkowników końcowych
8720 Ogólny klej do folii Al Folia Elastyczne opakowanie, Dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania

Poza klejami budowlanymi, Huitian dostarcza także wiele innych produktów dla różnych gałęzi przemysłu, transportu, elektroniki, fotovaltoic itp.
8720 Ogólny klej do folii Al Folia Elastyczne opakowanie, Dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania
Huitian jest Twoim niezawodnym partnerem i spełnia Twoje potrzeby w zakresie klejów!

Szczegóły kontaktu
Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Jason Zhang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty