• Weeton 720 Zastosowanie ogólne Dwuskładnikowy klej poliuretanowy o wysokiej wytrzymałości na zrywanie
Weeton 720 Zastosowanie ogólne Dwuskładnikowy klej poliuretanowy o wysokiej wytrzymałości na zrywanie

Weeton 720 Zastosowanie ogólne Dwuskładnikowy klej poliuretanowy o wysokiej wytrzymałości na zrywanie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Weeton
Orzecznictwo: FDA 175.105
Numer modelu: 720

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 200kg
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Odp .: 20 kg / wiadro B: 3 kg / wiadro
Czas dostawy: 15 dni po wpłacie
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 2 000 000 kg / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

aplikacji: Elastyczne opakowanie Szybkość mieszania: 20: 3 (stosunek masy)
Rozpuszczalnik: Octan etylu (EA) Kolor: Bezbarwny do żółtawego
materiał: Poliuretan Okres ważności: 9 miesięcy
High Light:

klej konstrukcyjny poliuretanowy

,

poliuretanowy klej uszczelniający

opis produktu

Weeton 720 Zastosowanie ogólne Dwuskładnikowy klej poliuretanowy o wysokiej wytrzymałości na zrywanie

 

Wprowadzenie 72 0
720A w połączeniu z utwardzaczem 720B to dwuskładnikowy klej poliureruretanowy do różnych laminatów folii / folii i folii / folii.
Produkt ma wysoką adhezję początkową, wysoką wytrzymałość na zdzieranie, dobrą przezroczystość i może skutecznie zapobiegać zjawisku tunelowemu.


Nieruchomości

 

1. Lista rozcieńczeń: Jeśli do rozcieńczenia używa się octanu etylu, aby uzyskać dokładną zawartość substancji stałych, należy odnieść się do następujących rozpuszczalników

720 A 720B Rozpuszczalnik Zawartość substancji stałych Lepkość
20 kg 3KG 18,6 kg 40% 20-25 lat
20 kg 3KG 24,6 kg 35% 13-20s
20 kg 3KG 32,5 KG 30% 12-15s
20 kg 3KG 43,6 KG 25% 10-15s


* Lepkość opiera się na średniej lepkości kubka Zahna 3 # / 25 ° C

2. Czas przydatności do użycia : Gotowy do użycia klej w zamkniętych pojemnikach ma czas pracy około 8 godzin. Kompozytowa maszyna nie jest zużyta z kleju, czas retencji dłuższy niż 2 godziny, jeśli ponad 2 godziny powinny zostać porzucone, w przeciwnym razie może to prowadzić do niestabilnych warstw kompozytowych.
Powierzchnia tropikalna (temperatura> 28 ° C + wilgotność> 60%) czas przydatności do użycia: dobrze wymieszany klej należy zużyć w ciągu 2 godzin.

3. Waga aplikacji: w zależności od kombinacji folii lub folii i końcowego zastosowania laminatu masa kleju może być sucha powyżej 1,8 g / m2. W przypadku laminatów drukowanych ciężar należy odpowiednio dostosować.

4. Specyfikacje opakowań
8720A: 20 kg / wiadro
8720B: 3KG / wiadro

5. Inne: Dodatki filmowe - w szczególności materiały poślizgowe w foliach LDPE, MDPE i CPP, farby drukarskie, wstępna obróbka i powlekanie folii mają istotne znaczenie dla końcowego zastosowania laminatów i mogą wpływać na właściwości użytkowe albo od razu lub później. Dlatego przed przystąpieniem do produkcji na pełną skalę konieczne są praktyczne testy laminowania oraz kontrole laminatów.


Komunikat
Informacje zawarte w niniejszym dokumencie, w szczególności zalecenia dotyczące użytkowania i zastosowania naszych produktów, opierają się na naszej wiedzy i doświadczeniu. Ze względu na różne stosowane materiały oraz zmienne warunki pracy poza naszą kontrolą, bezwzględnie zalecamy przeprowadzenie intensywnych prób w celu sprawdzenia przydatności naszych produktów w odniesieniu do wymaganych procesów i aplikacji. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do powyższych informacji lub w odniesieniu do jakichkolwiek ustnych zaleceń, z wyjątkiem przypadków, w których ponosimy odpowiedzialność za rażące niedbalstwo lub fałszywe intencje.

Wprowadzenie Huitian
Założona w 1977 roku Huitian jest obecnie jednym z największych producentów klejów w Chinach. Dostępne są cztery bazy produkcyjne, zapewniające kleje o wysokiej wydajności dla różnych gałęzi przemysłu.Huitian ma dwie w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, a pojemność wynosi 24000MT / rok tylko dla elastycznych klejów opakowaniowych.Produkty Huitian zostały dobrze przyjęte przez krajowych i międzynarodowych użytkowników końcowych


Poza klejami budowlanymi, Huitian dostarcza także wiele innych produktów dla różnych gałęzi przemysłu, transportu, elektroniki, fotovaltoic itp.

Huitian jest Twoim niezawodnym partnerem i spełnia Twoje potrzeby w zakresie klejów!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Weeton 720 Zastosowanie ogólne Dwuskładnikowy klej poliuretanowy o wysokiej wytrzymałości na zrywanie czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.