Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: HUITIAN, WEETON
Ilość pracowników: 900~1200
Coroczne wyprzedaże: 180,000,000-220,000,000
Rok założenia: 1979
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

Wizja

Zostań preferowanym ekspertem w zakresie klejów klientów i nowych materiałów

Chcąc dogonić światowy poziom zaawansowany

 

Misja

Przemysł służy krajowi, odpłaca się społeczeństwu

 

Wartości

Zorientowany na klienta, zorientowany na walkę

Długotrwała ciężka praca i ciągła samokrytyka

 

Kultura

Konkurencja, nagroda, innowacja, wdzięczność

 

WPROWADZANIE

 

Huitian New Materials to zaawansowana technologicznie grupa przedsiębiorstw specjalizująca się w badaniach i rozwoju oraz produkcji klejów i nowych materiałów, o kodzie magazynowym 300041.

 

Posiada bazy przemysłowe i centra badawczo-rozwojowe w Szanghaju, Guangdong, Jiangsu i Hubei.Firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, ISO/TS16949, międzynarodowy certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001.

Jej produkty przeszły SGS, TUV, JET, CQC, GL, JG, UL, DIN, NSF, FDA, LFGB, API i inne certyfikaty.

 

Jeden z ważnych dostawców klejów i nowych materiałów w chińskiej komunikacji 5G, elektronice użytkowej, nowych pojazdach energetycznych, transporcie kolejowym, fotowoltaice, opakowaniach, budownictwie i innych branżach.

 

Huitian New Material została założona w 1977 roku. Jej poprzednikiem była najwcześniejsza krajowa jednostka badawcza zajmująca się badaniami i rozwojem klejów.Jest to również prywatne przedsiębiorstwo high-tech, które zostało przekształcone przez partię instytutów badawczych w kraju zgodnie z działaniami zorientowanymi na rynek.Firma ma głęboką akumulację zawodową i techniczną i została zidentyfikowana jako baza przemysłowa podoktorancka na poziomie prowincji oraz stacja naukowo-badawcza podoktorancka na poziomie krajowym.

 

W 2012 roku firma i Chińska Akademia Nauk wspólnie założyły „Chińską Akademię Nauk Yinghua Huitian High Performance Adhesive Material Engineering Technology Center”, aby wspólnie zbudować światowej klasy centrum badawczo-rozwojowe w zakresie klejów.

 

Firma Huitian New Materials sukcesywnie zdobyła kluczowe przedsiębiorstwa high-tech w ramach National Torch Plan, znane chińskie znaki towarowe, 10 najbardziej wartościowych wartości inwestycyjnych w Chinach, markę zadowolenia klientów z produktów klejących w Chinach, dziesiątkę najlepszych przedsiębiorstw innowacyjnych materiałów w Chinach, przedsiębiorstw pilotażowych patentów, oraz szereg cennych wyróżnień, takich jak jednostka uczciwego podatnika.Firma przekazała ponad 20 milionów juanów w darowiznach na rzecz społeczeństwa i dwukrotnie z rzędu zdobyła „Nagrodę za wybitny wkład na rzecz chińskiej organizacji charytatywnej”.

 

 

Historia

w 1977, XiangFan Adhesive Institute został założony w prowincji Hubei.

w 1992, Pan Zhangfeng objął stanowisko Dyrektora Instytutu.

w 1997, 1997 XiangFan City Adhesive Institute został zregenerowany jako Hubei Huitian Adhesive, co zapoczątkowało przejście z instytutu badawczego do przedsiębiorstwa naukowo-technologicznego.

w 2003, Założono Guangzhou Huitian Fine Chemical Co., Ltd

w 2009, W prowincji Hubei oddano do użytku nową bazę produkcyjną.

w 2010, Huitian Adhesive był notowany na giełdzie w Shenzhen.

w 2011, Założono Changzhou Huitian New Material Co., Ltd.

w 2013, Założono Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

W 2015 roku Huitian został uznany przez Krajową Komisję Rozwoju i Reform, Ministerstwo Nauki i Technologii, Ministerstwo Finansów, Generalną Administrację Celną i Państwową Administrację Podatkową jako Krajowe Centrum Technologii Przedsiębiorczości.

W 2016 roku Huitian Group utworzyła spółkę joint venture South and North Locomotive and Rolling Table, wdrażając nowy tryb pogłębionej współpracy z CRRC.Wszystkie sześć FABRYK CRRC przeszło na produkty Huitian, kończąc monopolistyczną historię europejskich i amerykańskich międzynarodowych firm.

W 2017 roku powstała Huitian Vietnam Yueyou Co., LTD, aby rozpocząć drogę ekspansji zagranicznej.

W 2019 roku Huitian Group utworzyła zagraniczne biura w Europie, Ameryce, Azji Południowo-Wschodniej i innych miejscach, aby przyspieszyć ekspansję zagraniczną.

Usługa
Marka

Multi-Brands będzie naszą podstawową strategią. Zawsze promujemy markę "HUITIAN" w przyszłości. W międzyczasie 3-5 Subgrów będzie wchodzić w różne sektory. Planujemy zbudować "HUITIAN" jako globalną markę. Poza tym w innych branżach pojawią się inne najlepsze lokalne marki.

Technologia, jakość i serwis to kluczowe czynniki dla naszych marek.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klientów.

Lokalizacja

Lokalizacja to nasza strategia marketingowa. Obejmuje to przechowywanie, serwis, wsparcie techniczne, obsługę małych zamówień, produkcję itd. Na wszystkich ważnych rynkach będziemy używać lokalizacji jako naszego ostatecznego celu.

Aby osiągnąć cel, wolimy budować wspólne przedsięwzięcia z lokalnymi partnerami na każdym rynku. Więc jeśli masz zainteresowanie, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informatyzacja

Informatyzacja to nasz długoterminowy plan. Budujemy usługi internetowe, w tym komunikację, transport, obsługę zamówień itp. Projektowana jest aplikacja i będzie aktualizowana. W oparciu o szybki internet, naszym celem jest, aby klienci mogli dostać to, czego potrzebują po najniższych kosztach.

Reakcja

Szybka reakcja pokazuje naszą różnicę w stosunku do konkurentów. Od rynku poprzez badania i rozwój, od fabryki po fabrykę, od Chin po cały świat, Quick Reaction sprawi, że będziemy doskonalsi niż konkurenci. Opierając się na kilku ośrodkach w różnych krajach, w ciągu kilku lat dostępna będzie 24-godzinna usługa.

Nasz zespół
Huitian Zdecydowanie promuj tworzenie organizacji uczącej się

W zespole budujemy silny zespół, który opiera się na swojej mądrości i sile, aby promować zrównoważony rozwój przedsiębiorstw. Wzmacniamy proces tworzenia przedsiębiorstwa uczącego się, zakładamy naszą uczelnię i staramy się zwiększać możliwości wszystkich pracowników.