Wyślij wiadomość
Shanghai Huitian New Material Co., Ltd
Created with Pixso.
zacytować
O nas

profil firmy

Created with Pixso. Dom >

Shanghai Huitian New Material Co., Ltd profil firmy

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Shanghai Huitian New Material Co., Ltd
Huitian, dostawca klejów o największej skali inwestycji i produkcji w badania i rozwój, najdłuższej historii i najbardziej wszechstronnych materiałach w Chinach
 • Chiny Shanghai Huitian New Material Co., Ltd profil firmy
 • Chiny Shanghai Huitian New Material Co., Ltd profil firmy
  Podstawowy wygląd Huitian Hubei
 • Chiny Shanghai Huitian New Material Co., Ltd profil firmy
  Podstawowy wygląd Huitian Shanghai
 • Chiny Shanghai Huitian New Material Co., Ltd profil firmy
  Ehibition hall
 • Chiny Shanghai Huitian New Material Co., Ltd profil firmy
  Weź udział w układzie wystawy
 • Chiny Shanghai Huitian New Material Co., Ltd profil firmy
  Wystawcy zainteresowani są produktami Huitian
informacje o firmie
Rynek Główny
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie
Rodzaj działalności
Producent , Eksporter
Marki
HUITIAN, WEETON, SAPPOLO
Ilość pracowników:
1600~1800
Coroczne wyprzedaże:
580,000,000-620,000,000
Rok założenia:
1977
Eksport szt.:
80% - 90%
Rok założenia
1977
obsługiwanych klientów
5000+
Coroczne wyprzedaże
4 miliardy+
wprowadzić

Wstęp

 

Huitian New Material to zaawansowana technologicznie grupa przedsiębiorstw specjalizująca się w badaniach, rozwoju i produkcji klejów i nowych materiałów, o kodzie giełdowym 300041.

 

Posiada bazy przemysłowe i centra badawczo-rozwojowe w Szanghaju, Guangdong, Jiangxi i Hubei.Firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, ISO/TS16949 oraz międzynarodową certyfikację systemu zarządzania środowiskowego ISO14001.

 

Produkty Huitian przeszły SGS, TUV, IATF, JET, CQC, GL, JG, UL, DIN, NSF, FDA, LFGB, API i inne certyfikaty.

 

Jeden z kluczowych dostawców klejów i nowych materiałów w chińskiej komunikacji 5G, elektronice użytkowej, nowych pojazdach energetycznych, transporcie kolejowym, fotowoltaice, opakowaniach, budownictwie i innych branżach.

 

Firma Huitian New Material została założona w 1977 roku. Jej poprzedniczką była najwcześniejsza krajowa jednostka badawcza zajmująca się badaniami i rozwojem klejów.Jest to również prywatne przedsiębiorstwo high-tech przekształcone przez grupę instytutów badawczych w kraju zgodnie z działaniem zorientowanym na rynek.Firma ma głęboką akumulację zawodową i techniczną i została zidentyfikowana jako baza przemysłowa podoktorancka na poziomie prowincji oraz stacja robocza do badań naukowych podoktoranckich na poziomie krajowym.

 

W 2012 roku Huitian i Chińska Akademia Nauk wspólnie utworzyły „Centrum technologii inżynierii materiałów o wysokiej wydajności klejów”.

 

W 2013 roku Huitian Group zainaugurowała nową bazę i centrum badawczo-rozwojowe w swojej siedzibie w Szanghaju, aby stworzyć światowej klasy centrum badawczo-rozwojowe w zakresie klejów.

 

W 2015 roku Huitian otrzymał Narodowe Centrum Technologii Przedsiębiorczości wspólnie uznane przez Krajową Komisję ds. Rozwoju i Reform, Ministerstwo Nauki i Technologii, Ministerstwo Finansów, Generalną Administrację Ceł i Generalną Administrację Podatkową.

 

W 2017 roku utworzono Huitian Vietnam Yueyou Co., Ltd, aby rozpocząć ekspansję zagraniczną.

 

W 2019 roku Huitian Group otworzyła zagraniczne biura w Europie, Ameryce i Azji Południowo-Wschodniej, aby przyspieszyć rozwój działalności zagranicznej.

 

W 2022 roku powstała firma Huitian New Material Japan Co., Ltd, a firma Huitian Vietnam Yueyou Co., Ltd otworzyła nowe biuro w północnej części.

 

Huitian New Materials sukcesywnie wygrywało kluczowe przedsiębiorstwa high-tech w ramach National Torch Plan, dobrze znane chińskie znaki towarowe, 10 najcenniejszych chińskich wartości inwestycyjnych, chińską markę satysfakcji klienta produktów klejących, dziesięć najlepszych innowacyjnych przedsiębiorstw materiałowych w Chinach, patentowe przedsiębiorstwa pilotażowe, oraz szereg cennych wyróżnień, takich jak uczciwa jednostka podatnika.Firma przekazała społeczeństwu ponad 20 milionów juanów i dwukrotnie zdobyła nagrodę „Outstanding Contribution Award for Chinese Charity”.

 

 

Wizja

Zostań preferowanym przez klientów ekspertem w dziedzinie klejów i nowych materiałów

Zdeterminowany, by dogonić światowy poziom zaawansowany

 

Misja

Przemysł służy krajowi, odpłaca się społeczeństwu

 

Wartości

Zorientowany na klienta, zorientowany na dążenie

Długotrwała ciężka praca i ciągła samokrytyka

 

Kultura

Konkurencja, Nagroda, Innowacja, Wdzięczność