certyfikaty
 • Chiny Shanghai Huitian New Material Co., Ltd Certyfikaty
  Standard: NSF
  Numer: C0171594-01
  Data wydania: 2014-02-06
  Data wygaśnięcia:
 • Chiny Shanghai Huitian New Material Co., Ltd Certyfikaty
  Standard: SGS
  Numer: SP14-017851.SH
  Data wydania: 2014-06-13
  Data wygaśnięcia:
QC profilu

SPRZĘT

Zaawansowana linia produkcyjna klejów PU

Aby zapewnić doskonałe produkty, Huitian preferuje najbardziej zaawansowane zaimportowane automatyczne linie produkcyjne.

Pod koniec 2009 roku zainwestowaliśmy ponad 4 miliony dolarów w import dwóch niemieckich linii produkcyjnych z silikonu. Poprawia to produkcję Huitiana z tradycyjnego typu wsadowego na statyczne, mieszane automatyczne linie produkcyjne.

Na początku 2010 r. Zainwestowaliśmy około 17 milionów dolarów, aby stworzyć najbardziej zaawansowaną linię produkcyjną uszczelniaczy PU w ​​Chinach, dzięki czemu nasza zdolność produkcyjna zwiększy się o 5000 ton.

Tymczasem nigdy nie przestaliśmy ulepszać naszych QC i Research Labs. Kupujemy sprzęt testujący Carle, miernik refraktometru Abbe, tester rozkładu napięcia, analizator podczerwieni, analizator chromatograficzny, analizator wielkości cząstek laserowych, chromatograf gazowy, tester rozciągania, wyparka obrotowa itp.

100-stopniowy w pełni czysty warsztat produkcji blacharstwa słonecznego

W 2011 roku linia produkcji ogniw słonecznych Changzhou Huitian ukończyła i rozpoczęła produkcję, importując światowy poziom precyzyjnej masy powlekającej, maszyny do przetwarzania odlewów z materiałów polimerowych, aby zbudować największą chińską bazę produkcyjną dla zaplecza badawczo-rozwojowego baterii słonecznych.

Największy na świecie krzem z podwójną śrubą do produkcji linii poziomej 96 ton.

Na początku 2015 r. Ukończono produkcję linii produkcyjnej o wadze tysiąca ton i wprowadzono ją z powodzeniem do produkcji klejów do ścian osłonowych. Ta linia produkcyjna została zakwalifikowana według zaprojektowanych standardów jakości. Strukturalny klej Huitiana do ścian osłonowych uzyskał techniczną identyfikację CWAC (chiński komitet ds. Konstrukcji z metalowych szkieletów okiennych). Jest to symbol, który Huitian bierze udział w konkurencji na rynku wysokiej klasy szklanych ścian osłonowych.

Największa na świecie w pełni automatyczna linia produkcyjna kleju poliuretanowego klasy T100

W 2015 r. Wyprodukowano w pełni automatyczną linię produkcyjną beztlenowego kleju poliuretanowego klasy tysięcy ton dla elastycznych opakowań i ochrony środowiska. Linia spełnia wymagania projektowe, a produkty przekraczają standardy jakości. Utworzenie tej linii produkcyjnej jest kluczem do zmniejszenia zanieczyszczenia tradycyjnego pakowania i drukowania kleju do atmosfery i hamowania szkód LZO. Masowa produkcja kleju odpornego na działanie rozpuszczalników odpornego na wysokie temperatury jest korzystna dla poprawy jakości pakowania i zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska, tworząc w ten sposób wielką wartość społeczną i ekonomiczną. W międzyczasie Huitian przełamał bariery techniczne w projekcie oczyszczania wody w ramach ochrony środowiska. Stabilne dostawy masowe dla klientów VIP są gwarantowane przez nową linię produkcyjną i zakończenie wszechstronnego testu wydajności przez wiarygodnego klienta.