Obrazy
  • Shanghai Huitian New Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Shanghai Huitian New Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Shanghai Huitian New Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Shanghai Huitian New Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Shanghai Huitian New Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Shanghai Huitian New Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
Linia produkcyjna
SPRZĘT

Zaawansowana linia produkcyjna klejów PU

Aby zapewnić doskonałe produkty, Huitian preferuje najbardziej zaawansowane zaimportowane automatyczne linie produkcyjne.

Pod koniec 2009 roku zainwestowaliśmy ponad 4 miliony dolarów w import dwóch niemieckich linii produkcyjnych z silikonu. Poprawia to produkcję Huitiana z tradycyjnego typu wsadowego na statyczne, mieszane automatyczne linie produkcyjne.

Na początku 2010 r. Zainwestowaliśmy około 17 milionów dolarów, aby stworzyć najbardziej zaawansowaną linię produkcyjną uszczelniaczy PU w ​​Chinach, dzięki czemu nasza zdolność produkcyjna zwiększy się o 5000 ton.

Tymczasem nigdy nie przestaliśmy ulepszać naszych QC i Research Labs. Kupujemy sprzęt testujący Carle, miernik refraktometru Abbe, tester rozkładu napięcia, analizator podczerwieni, analizator chromatograficzny, analizator wielkości cząstek laserowych, chromatograf gazowy, tester rozciągania, wyparka obrotowa itp.

100-stopniowy w pełni czysty warsztat produkcji blacharstwa słonecznego

W 2011 roku linia produkcji ogniw słonecznych Changzhou Huitian ukończyła i rozpoczęła produkcję, importując światowy poziom precyzyjnej masy powlekającej, maszyny do przetwarzania odlewów z materiałów polimerowych, aby zbudować największą chińską bazę produkcyjną dla zaplecza badawczo-rozwojowego baterii słonecznych.

Największy na świecie krzem z podwójną śrubą do produkcji linii poziomej 96 ton.

Na początku 2015 r. Ukończono produkcję linii produkcyjnej o wadze tysiąca ton i wprowadzono ją z powodzeniem do produkcji klejów do ścian osłonowych. Ta linia produkcyjna została zakwalifikowana według zaprojektowanych standardów jakości. Strukturalny klej Huitiana do ścian osłonowych uzyskał techniczną identyfikację CWAC (chiński komitet ds. Konstrukcji z metalowych szkieletów okiennych). Jest to symbol, który Huitian bierze udział w konkurencji na rynku wysokiej klasy szklanych ścian osłonowych.

Największa na świecie w pełni automatyczna linia produkcyjna kleju poliuretanowego klasy T100

W 2015 r. Wyprodukowano w pełni automatyczną linię produkcyjną beztlenowego kleju poliuretanowego klasy tysięcy ton dla elastycznych opakowań i ochrony środowiska. Linia spełnia wymagania projektowe, a produkty przekraczają standardy jakości. Utworzenie tej linii produkcyjnej jest kluczem do zmniejszenia zanieczyszczenia tradycyjnego pakowania i drukowania kleju do atmosfery i hamowania szkód LZO. Masowa produkcja kleju odpornego na działanie rozpuszczalników odpornego na wysokie temperatury jest korzystna dla poprawy jakości pakowania i zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska, tworząc w ten sposób wielką wartość społeczną i ekonomiczną. W międzyczasie Huitian przełamał bariery techniczne w projekcie oczyszczania wody w ramach ochrony środowiska. Stabilne dostawy masowe dla klientów VIP są gwarantowane przez nową linię produkcyjną i zakończenie wszechstronnego testu wydajności przez wiarygodnego klienta.