Wyślij wiadomość
Shanghai Huitian New Material Co., Ltd
Created with Pixso.
zacytować
Created with Pixso. Dom >
Aktualności
>

Wiadomości firmowe nt [Wydajna, profesjonalna, jakość wygrywa z fotowoltaiką] Huitian New Materials Debiut High Energy na wystawie fotowoltaicznej SNEC w Szanghaju!

ZOSTAW WIADOMOŚĆ

[Wydajna, profesjonalna, jakość wygrywa z fotowoltaiką] Huitian New Materials Debiut High Energy na wystawie fotowoltaicznej SNEC w Szanghaju!

2021-06-15

Najświeższe informacje o firmie [Wydajna, profesjonalna, jakość wygrywa z fotowoltaiką] Huitian New Materials Debiut High Energy na wystawie fotowoltaicznej SNEC w Szanghaju!

Od 3 czerwca do 5 czerwca 2021 r. w Szanghaju odbyła się 15. międzynarodowa konferencja i wystawa fotowoltaiki słonecznej i inteligentnej energii SNEC.Firma Huitian New Materials pojawiła się na wystawie i zorganizowała na miejscu konferencję „Wydajna, profesjonalna, wysokiej jakości i fotowoltaiczna” dotycząca wprowadzenia nowych produktów i ceremonii podpisywania strategicznego.

 

01. Nowa wersja produktu

 

Rankiem 3 czerwca firma Huitian New Materials zorganizowała konferencję „Efficient, Professional and Quality Wins Photovoltaic” – konferencję na temat wprowadzenia nowego produktu i ceremonię podpisania współpracy strategicznej podczas 15. Międzynarodowej Wystawy Fotowoltaiki SNEC, dyrektor ds. nowych materiałów Huitian Zhang Zhangfeng, prezydent Leng Jinzhou Huitian Operation Center, Shi Xuelin, prezes Huitian Photovoltaic BG, oraz dziesiątki kluczowych partnerów branżowych uczestniczyło w scenie, aby być świadkiem momentu chwały.

 

02. Podpisywanie strategiczne

 

Po konferencji prasowej Zhang Feng, przedstawiciel Narodowego Kongresu Ludowego i przewodniczący Huitian New Materials, oraz Zou Chi, wiceprezes ds. usług energii słonecznej w TÜV Rheinland Greater China, podpisali na miejscu umowę o współpracy strategicznej.Huitian New Materials i TÜV Rheinland z Niemiec pomogły w globalnej reformie i innowacjach materiałów opakowaniowych do fotowoltaiki!

 

03. Współpraca i wymiana

 

Na tej wystawie firma Huitian New Materials przedstawiła „Przezroczysty arkusz tylny Huitian”, „Niezależną folię PVDF o wysokiej niezawodności Huitian”, „Wysokowydajny silikon do modułów słonecznych”, „Klej do zalewania o wysokiej przewodności cieplnej Huitian”, „Potężne produkty fotowoltaiczne ponieważ „Klej do zalewania z indukcyjnością inwerterową" był wystawiany na miejscu, przyciągając dużą liczbę klientów i odwiedzających do zatrzymania się i konsultacji. Na tej wystawie Huitian New Materials ma bardziej profesjonalne zespoły techniczne i badawczo-rozwojowe, które odpowiadają na pytania na miejscu, aktywnie komunikują się z przemysłem klientów i zapewniamy kompletne i niezawodne rozwiązania w zakresie aplikacji produktów. .

 

Zapewnienie bardziej niezawodnych i wydajnych materiałów dla przemysłu fotowoltaicznego jest nieustannym celem Huitian New Materials.

 

Huitian New Materials skorzysta z okazji wprowadzenia nowych produktów i strategicznej współpracy na tej wystawie, aby nadal dostarczać klientom niezawodne i wydajne materiały, nadal ulepszać produkty i technologie oraz promować rozwój przemysłu fotowoltaicznego w celu osiągnięcia korzystnej sytuacji i pomóż chińskiej fotowoltaice przewodzić światu!