Firma Huitian New Materials uroczyście uczestniczyła w 24. dorocznej konferencji przemysłu klejów i taśm klejących w Chinach

October 21, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Firma Huitian New Materials uroczyście uczestniczyła w 24. dorocznej konferencji przemysłu klejów i taśm klejących w Chinach

Firma Huitian New Materials uroczyście uczestniczyła w 24. dorocznej konferencji przemysłu klejów i taśm klejących w Chinach

Powinniśmy „wykorzystać strategiczną szansę, jaką daje „podwójny cykl” i pobudzić wysokiej jakości rozwój branży.

W dniach 18-19 października w hotelu Shanghai Zhonggeng Julong odbyła się 24. doroczna konferencja dotycząca branży klejów i taśm klejących w Chinach.Konferencja zgromadziła ponad 910 przedstawicieli producentów, ekspertów i naukowców z branży klejowej z kraju i zagranicy.Jako wiodąca firma w branży klejów i diamentowy partner tego dorocznego spotkania, firma Huitian New Materials uczestniczyła w wydarzeniu.

 

Zhang Feng: Sytuacja rozwojowa, z jaką mamy do czynienia w 2021 roku, jest bardzo poważna.Chińsko-amerykańska wojna handlowa, burze środowiskowe, gwałtownie rosnące ceny surowców oraz ograniczenia mocy i produkcji przyniosły zbyt dużą niepewność.Kraj wprowadził różne polityki, które w rzeczywistości są ważniejsze.Gospodarka realna przywiązuje dużą wagę do zaawansowanej produkcji.

 

Pozwoli to promować różne korzystne zasoby, które będą gromadzone w naszej branży klejów.Zapewni to więcej gwarancji dla rozwoju i modernizacji chińskiego przemysłu klejowego.Koledzy z branży klejów powinni otwierać się, dzielić i szczerze współpracować, wykorzystywać rzadkie okazje i stale wzmacniać kluczowe elementy, takie jak innowacje technologiczne, innowacje w zarządzaniu i rozwój talentów.Poprzez ekspansję horyzontalną i zdrową konkurencję możemy naprawdę osiągnąć „konkurencję i współpracę”, aby realizować wysokiej jakości rozwój przedsiębiorstw oraz zwiększać korzyści i wartość przedsiębiorstw, przyspieszać poprawę konkurencyjności krajowego przemysłu klejowego, promować transformację i modernizację przemysłu oraz współpracę.Stwórz społeczność dla rozwoju branży klejów.

 

Podmiejsce kleju: wspólne odkrywanie, komunikowanie się i promowanie


Konferencja składa się z 1 miejsca głównego i 4 oddziałów.Konferencja obejmowała takie tematy, jak trendy rozwoju przemysłu, technologia klejenia, zastosowanie i badania klejów, zaopatrzenie w surowce, kleje i produkty przylepcowe.Firma Huitian New Materials zatytułowana „Sesja specjalna dotycząca klejów w zakresie zaawansowanego pakowania i montażu elektroniki” była sponsorowana przez Dziekana Instytutu Badawczego Huitian. Dr Zhang Liwei pełnił funkcję moderatora w celu omówienia kierunku rozwoju branży klejów i promowania wymiany branżowej.

 

Na tym dorocznym spotkaniu Huitian New Materials ma w sumie 4 starszych ekspertów ds. Badań i rozwoju klejów oraz aplikacji, wygłaszających przemówienia, obejmujące rozwiązania produktowe dla elektroniki komunikacyjnej, nowych pojazdów energetycznych, trzech produktów do ochrony przed farbami, produktów termicznych i innych branż.

 

Pracuj razem, aby tworzyć przyszłość

 

W tym roku, pod wpływem wielu czynników, takich jak powtarzające się epidemie zagraniczne, tarcia handlowe chińsko-amerykańskie, podwójna kontrola zużycia energii oraz ograniczenia mocy i produkcji, ceny surowców upstream gwałtownie wzrosły, a zarządzanie firmami klejącymi jest generalnie pod wpływem nacisk.Konferencja ta skupia się na zrównoważonym rozwoju i omawia obecną sytuację.Nowe technologie, nowe trendy i nowe możliwości w chińskim przemyśle klejów i taśm klejących w nowej sytuacji.Huitian aktywnie reaguje na krajową strategię neutralności węglowej i szczytowej emisji dwutlenku węgla.Dzięki zaawansowanemu układowi i głębokiemu wydobyciu nowej energii fotowoltaicznej, nowych pojazdów energetycznych, elektroniki komunikacyjnej i głównych tras transportowych, napotka trudności i osiągnie wzrost wbrew trendom.Na tej konferencji zaprezentowano innowacyjne rozwiązania produktowe dla przemysłu w celu promowania transformacji i unowocześniania branży klejów oraz promowania wspólnego rozwoju branży!