Siła wysoce zjednoczonej organizacji ideologicznej powoduje silny naród i silne przedsięwzięcie

March 26, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Siła wysoce zjednoczonej organizacji ideologicznej powoduje silny naród i silne przedsięwzięcie

Od 30 listopada do 3 grudnia z sukcesem odbył się XVII Obóz Szkoleniowy Orła Złotego Grupy Huitian w 2020 roku.Przewodniczący Grupy Huitian, Zhang Feng i 88 głównych menedżerów pięciu baz zebrało się w rewolucyjnej świętej ziemi Gutian, Fujian, aby nauczyć się Ducha Gutiana, zjednoczyć myślenie i zrozumienie, wzmocnić siłę organizacyjną i zaplanować świetlaną przyszłość.

Po południu 30 listopada, pod mocną przysięgą, obóz treningowy Złotego Orła Grupy Huitian został oficjalnie otwarty w 2020 roku.

Organizacja musi mieć duszę.91 lat temu przewodniczący Mao i chińska Armia Czerwona utworzyli duszę armii podczas Konferencji Gutian, utworzyli silną organizację i spójność oraz maszerowali w kierunku zwycięstwa rewolucji.Dzisiaj zespół Huitian zebrany w Gutian ma uzbroić się w ujednoliconą, poprawną myśl i promować skokowy rozwój Huitian za pomocą właściwych wartości i wysokiego poczucia misji.

1 grudnia Xinghuo rozpoczął obóz treningowy w Gutian.Zespół Huitian udał się na dawne miejsce Konferencji Gutian i poczuł ducha Konferencji Gutian;wysłuchałem klasy Partii Gutian, poznałem historyczne znaczenie rewolucji gutiańskiej i wręczyłem wieniec przewodniczącemu Mao i złożył hołd wielkim rewolucyjnym męczennikom, którzy odważnie posuwali się naprzód i byli pionierami.

Od 2 do 3 grudnia zgrupowanie odbyło się w zamkniętym obozie szkoleniowym, podsumowującym doświadczenie, metody uczenia się i planowanie przyszłości.Dogłębna analiza typowych przypadków, od praktyki do praktyki, podsumowanie doświadczenia, samokrytyka i dzielenie się rzeczywistym doświadczeniem bojowym;dogłębne wykorzystanie narzędzi i metod Huawei w planowaniu strategicznym każdej sekwencji, od projektu biznesowego, przez wybór klienta, po pozycjonowanie wartości, oraz dogłębne wykorzystanie narzędzi i metod zarządzania strategicznego Huawei, Dao i Shu, bezpośrednio stawia czoła możliwościom i wyzwaniom.

Jednocześnie eksperci ds. Strategii Huawei zostali zaproszeni na wykład, aby skomentować i w pełni zinterpretować „zorientowane na klienta i celowe zarządzanie strategiczne” wokół planowania strategicznego, poprawić poziom planowania i wytyczyć przyszłość. .

Po południu 3 grudnia odbyła się uroczysta ceremonia zamknięcia XVII Obozu Szkolnego Orła Złotego Grupy Huitian.

Nagrodzono wybitnych uczestników tego zgrupowania oraz zespoły mistrzów i wicemistrzów.Przewodniczący wygłosił ważne przemówienie.Zwycięska dywizja obiecała decydujące cele i popłynęła w chwale!

Obóz szkoleniowy 2020 Huitian Group Golden Eagle zakończony sukcesem!