• 829 Elastyczny klej poliuretanowy do laminowania bez rozpuszczalników
829 Elastyczny klej poliuretanowy do laminowania bez rozpuszczalników

829 Elastyczny klej poliuretanowy do laminowania bez rozpuszczalników

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Weeton
Orzecznictwo: FDA 175.105
Numer modelu: 829

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 200kg
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Odp .: 20 kg / wiadro B: 4 kg / wiadro
Czas dostawy: 15 dni po wpłacie
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 2 000 000 kg / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

aplikacji: Opakowania elastyczne Szybkość mieszania: 2: 1 (stosunek masy)
Rozpuszczalnik: Darmowe Kolor: Bezbarwny do żółtawego
materiał: Poliuretan
High Light:

polyurethane laminating adhesive

,

flexible polyurethane adhesive

opis produktu

WPROWADZENIE Z 829

829 został opracowany do laminowania przezroczystych i metalizowanych folii, a także folii aluminiowej do pakowania żywności. 829 to produkt o niskiej lepkości, dobrej zwilżalności.
Typowe obowiązujące struktury są następujące +:
Spotkał się OPP (PET) //. CPP
BOPP // spełnione. CPP (met. PET) // PE
OPP (PET) // CPP (PE)
Ny // LLDPE (CPP)
PET (OPP) // PE (CPP)
+: Folia powinna uzyskać odpowiednie napięcie powierzchniowe dzięki obróbce koronowej.

  • Nieruchomości
Nazwa produktu 829A 829B
Składnik -PODOFICER -O
Mix Ratio 100: 50 * (stosunek masy)
Zawartość stała 100% 100%
Lepkość 2800 ± 600mpa.s. 4000 ± 800mpa.s.
Kolor Bezbarwny do żółtawego Bezbarwny do żółtawego
Gęstość 1,1 g / cm 3 1,1 g / cm 3

* Stosunek masy zmienia się od 100: 50 do 100: 60 w zależności od wilgotności i folii.

  • Instrukcje stosowania

1. Proporcje mieszania : 100 części 829A z 50 częściami utwardzacza 829B.

2. Powłoka : 829 jest nakładana na specjalne maszyny do laminowania z systemem nakładania wielu wałków.

3. Masa powłoki : W zależności od kombinacji folii lub folii i końcowego zastosowania laminatu, masa kleju może mieścić się w zakresie od 1,2 - 2,5 g / m² (na sucho). W przypadku laminatów drukowanych ciężar należy odpowiednio dostosować.

4. Żywotność : Żywotność zmieszanego 829 w 50 ° C wynosi 40 minut przy doskonałej funkcjonalności. Proszę odnieść się do rys.1

5. Warunki laminowania : Precyzyjne sterowanie naprężeniem wstęgi wraz z odpowiednim programem nawijania zapobiega rozwarstwieniu, jak również efektom teleskopowania i zwijania.

6. Czyszczenie : W przypadku zatrzymania maszyny (na dłużej niż 30 minut) urządzenie do powlekania należy oczyścić mieszaniną rozpuszczalnik / plastyfikator, a wąż do mieszania należy oczyścić. Ta sama procedura czyszczenia musi być wykonana na końcu cyklu.

7. Utwardzanie : laminaty można przewijać i rozcinać po 1-2 dniach w temperaturze 35-45 ° C. Produkcja laminatów triplex jest możliwa 12 godzin po produkcji dupleksowej. Całkowite utwardzenie zostanie osiągnięte po 24 godzinach w 25-45 ° C lub 3-5 dni w temperaturze pokojowej.

  • Typowe parametry

Zbiornik magazynowy: 829 A: 50 ° C 829 B: 50 ° C
Wąż transportowy: 50 ° C
Wałek dozujący: 50 ° C Wałek do powlekania: 50 ° C
Czas życia: ponad 30 minut (mieszany)
Waga aplikacji: 1,2-2,5 g / m2
Temperatura powłoki: 53 ° C
Prędkość powlekania: 300-450 m / min
Czas utwardzania: 40 ° C / 24–48 h (wilgotność względna 50–90%)

  • Certyfikacja produktu

829 jest zgodny z FDA 175.105

  • Przechowywanie

829 ma okres trwałości 9 miesięcy, gdy jest przechowywany w chłodnym i suchym miejscu w nieotwartych pojemnikach. Po otwarciu pojemniki 829 należy ponownie szczelnie zamknąć, a produkt należy spożyć w krótkim czasie.

  • Specyfikacja pakowania

829A: 20 kg / wiadro
829B: 20 ​​kg / wiadro

  • Uwagi

W przypadku stosowania 829 ze względu na bezpieczeństwo należy zamontować wydajny zespół wyciągowy na zespole powłokowym. Wydajność spalin musi być sprawdzona przed produkcją poprzez analizę gazu pod kątem stężenia izocyjanianów w powietrzu. Przepisy bezpieczeństwa dotyczące obchodzenia się z izocyjanianami muszą być przestrzegane zgodnie z wytycznymi wydanymi przez International Isocyanates Institute. Prosimy również zapoznać się z lokalnymi instrukcjami bezpieczeństwa, a także z naszą kartą charakterystyki i skontaktować się z Huitian w celu uzyskania wsparcia analitycznego.

  • Inni

Dodatki do folii - w szczególności dodatki poślizgowe - w opakowaniach towarów, farby drukarskie, obróbka wstępna i powlekanie folii są istotne dla końcowego zastosowania laminatów i mogą wpływać na właściwości użytkowe od razu lub później.

Laminaty z folii zawierających wysoki poślizg, folie EVA, folie CPA i białe pigmentowane folie PE niosą ryzyko migracji monomerycznego MDI. Może to powodować negatywne wpływy na wypełnienie i może prowadzić do efektów antyseptycznych. Dlatego przed przystąpieniem do produkcji na pełną skalę niezbędne są praktyczne testy laminowania, jak również odpowiednie kontrole laminatów.

  • Komunikat

Informacje zawarte w niniejszym dokumencie, w szczególności zalecenia dotyczące użytkowania i stosowania naszych produktów, oparte są na naszej wiedzy i doświadczeniu. Ze względu na różne stosowane materiały, jak również na zmienne warunki pracy, na które nie mamy wpływu, ściśle zalecamy przeprowadzanie intensywnych prób w celu sprawdzenia przydatności naszych produktów w odniesieniu do wymaganych procesów i zastosowań. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do powyższych informacji ani w odniesieniu do jakichkolwiek rekomendacji słownych, z wyjątkiem przypadków, w których jesteśmy odpowiedzialni za rażące zaniedbanie lub fałszywe intencje.

Huitian ma dwie w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, a pojemność wynosi 24 000 MT / rok tylko dla elastycznych klejów opakowaniowych.

Produkty Huitian zostały dobrze przyjęte przez krajowych i międzynarodowych użytkowników końcowych.

Oprócz elastycznych klejów opakowaniowych, Huitian dostarcza również wiele innych rodzajów produktów dla różnych gałęzi przemysłu, transportu, elektroniki, fotowoltaiki itp.

Huitian to Twój niezawodny partner i zaspokaja Twoje potrzeby klejów!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 829 Elastyczny klej poliuretanowy do laminowania bez rozpuszczalników czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.