• Klej do klejenia laminatów 728A / B VM dwuskładnikowy klej na bazie poliuretanu
 • Klej do klejenia laminatów 728A / B VM dwuskładnikowy klej na bazie poliuretanu
Klej do klejenia laminatów 728A / B VM dwuskładnikowy klej na bazie poliuretanu

Klej do klejenia laminatów 728A / B VM dwuskładnikowy klej na bazie poliuretanu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Weeton
Orzecznictwo: FDA 175.105
Numer modelu: (8) 728A / B

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 200kg
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Odp .: 25 kg / wiadro B: 4,2 kg / wiadro
Czas dostawy: 15 dni po wpłacie
Zasady płatności: T / T, L / C, D / P, D / A, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2 000 000 kg / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

aplikacji: Opakowania elastyczne Szybkość mieszania: 5: 1 (stosunek masy)
Rozpuszczalnik: Octan etylu (EA) Kolor: Bezbarwny do żółtawego
materiał: Poliuretan
High Light:

polyurethane based adhesive

,

flexible polyurethane adhesive

opis produktu

Klej do klejenia laminatów 728A / B VM dwuskładnikowy klej na bazie poliuretanu
Wprowadzenie 728A / B
Weeton TM 728 to dwuskładnikowy klej poliuretanowy do różnych laminatów folii / folii i folii / metalizowanych folii. Produkt ten ma dobrą elastyczność i dobrą przezroczystość oraz może skutecznie zmniejszyć zjawisko przenoszenia aluminium.

 • Nieruchomości
Nazwa produktu 728 A 728 B
Składnik -O -PODOFICER
Proporcje mieszania 5: 1 (stosunek masy)
Zawartość stała 75 ± 2% 75 ± 2%
Lepkość 2000 ± 500 mPa.s. 2000 ± 1000 mPa.s.
Rozpuszczalnik Octan etylu Octan etylu
Punkt zapłonu -4 ° C -4 ° C
Kolor Żółtawy Bezbarwny do żółtawego
 • Instrukcje stosowania
 • Rozcieńczenie: Odpowiednim rozpuszczalnikiem jest octan etylu, aceton i MEK, pod warunkiem, że zawartość wody nie przekracza 300 ppm. Nie używaj rozpuszczalnika aromatycznego lub alkoholowego.
 • Przygotowanie mieszaniny klejowej : Po dodaniu odpowiedniej ilości rozpuszczalnika do 728A i uzyskaniu wymaganej zawartości substancji stałej, mieszać 728B w mieszaninie 728A / rozpuszczalnik.
 • Lista rozcieńczeń:
728 A 728B Rozpuszczalnik Zawartość stała Lepkość
20 kg 4 KG 16,0 KG 45% 14-15s
20 kg 4 KG 21,0 KG 40% 13-14s
20 kg 4 KG 26,0 KG 36% 12-13s
20 kg 4 KG 36,0 kg 30% 10-12s

* Lepkość jest oparta na średniej lepkości kubka Zahn 3 # (25 ° C)

 • Czas przydatności do użycia : Gotowy do użycia klej w zamkniętych pojemnikach ma czas pracy około 8 godzin. Klej należy zużyć w ciągu 4 godzin w laminatorze. W przeciwnym razie klej należy porzucić lub może to spowodować niestabilność laminowanej folii.

Obszar tropikalny (temperatura> 28 ° C + wilgotność> 60%) żywotność: Gotowy do użycia klej należy zużyć w ciągu 2 godzin.

 • Powłoka : 728 nadaje się do laminowania na sucho wałkiem gładkim lub wałkiem do druku wklęsłego. Przed masową produkcją należy powtórzyć próby, aby określić wałek montażowy.
 • Masa powłoki: W zależności od kombinacji folii lub folii i końcowego zastosowania laminatów, masa kleju może mieścić się w zakresie od 2,5-4,0 g / m2 (na sucho). W przypadku laminatów drukowanych waga powinna być odpowiednio dostosowana, powinna być o ok. 0,5-2 g wyższa niż w przypadku folii niezadrukowanych.
 • Suszenie: laminator powinien mieć dobrą objętość powietrza, prędkość wiatru, ciśnienie wiatru i odpowiednią temperaturę w celu zmniejszenia pozostałości rozpuszczalnika. Ustawienie temperatury zwykle odbywa się zgodnie z zasadą gradientu (55 ° C-65 ° C, 65 ° C-75 ° C, 70 ° C-85 ° C). Dostosuj temperaturę piekarnika zgodnie z wydajnością produktów laminowanych, surowców, parametrów procesu.
 • Regulacja ciśnienia : Odpowiednie zwiększenie temperatury i ciśnienia laminowania może poprawić siłę wiązania i wygląd laminatów.
 • Utwardzanie: Przechowywane w komorze utwardzania (40-50 ° C), laminaty będą gotowe do cięcia w ciągu 24 godzin. Czas utwardzania należy wydłużyć, jeśli laminaty są używane do pakowania.
 • Właściwości folii : Całkowicie utwardzony 728 jest przezroczysty, bezwonny, elastyczny i odporny na starzenie.
 • Certyfikacja produktu

728 jest zgodny z FDA 175.105

 • Przechowywanie

728 ma okres przydatności do spożycia 9 miesięcy, gdy jest przechowywany w chłodnym i suchym miejscu w nieotwartych pojemnikach. Po otwarciu pojemniki z 728 należy ponownie szczelnie zamknąć, a produkt należy spożyć w krótkim czasie.

 • Specyfikacje opakowań

728A: 20 kg / wiadro
728B: 4 kg / wiadro

 • Uwagi

W przypadku stosowania 728 ze względu na bezpieczeństwo należy zainstalować wydajny zespół wyciągowy w urządzeniu do powlekania. Wydajność spalin musi być sprawdzona przed produkcją poprzez analizę gazu pod kątem stężenia izocyjanianu w powietrzu. Przepisy bezpieczeństwa dotyczące obchodzenia się z izocyjanianami muszą być przestrzegane zgodnie z wytycznymi wydanymi przez International Isocyanates Institute. Prosimy również zapoznać się z lokalnymi instrukcjami bezpieczeństwa, a także z naszą kartą charakterystyki i skontaktować się z Huitian w celu uzyskania wsparcia analitycznego.
Ponieważ klej zawiera poliizocyjaniany, każdy kontakt ze skórą musi zostać usunięty.

 • Inni

Dodatki do folii - w szczególności rodzaje i zawartość środka poślizgowego w foliach LDPE, MDPE i CPP, grubość folii, towary pakowane, farby drukarskie, obróbka wstępna i powlekanie folii mają istotne znaczenie dla końcowego zastosowania laminatów i mogą wpływać na wydajność właściwości bezpośrednio lub pośrednio. Dlatego przed przystąpieniem do produkcji na pełną skalę niezbędne są praktyczne testy laminowania, a także kontrole laminatów.

 • Komunikat

Informacje zawarte w niniejszym dokumencie, w szczególności zalecenia dotyczące użytkowania i stosowania naszych produktów, oparte są na naszej wiedzy i doświadczeniu. Ze względu na różne stosowane materiały, jak również na zmienne warunki pracy, na które nie mamy wpływu, ściśle zalecamy przeprowadzanie intensywnych prób w celu sprawdzenia przydatności naszych produktów w odniesieniu do wymaganych procesów i zastosowań. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do powyższych informacji ani w odniesieniu do jakichkolwiek rekomendacji słownych, z wyjątkiem przypadków, w których jesteśmy odpowiedzialni za rażące zaniedbanie lub fałszywe intencje.

Wprowadzenie Huitian
Założona w 1977 roku firma Huitian jest obecnie jednym z największych producentów klejów w Chinach. W sumie istnieją cztery bazy produkcyjne, zapewniające wysokiej jakości kleje dla różnych gałęzi przemysłu.
8720 General Al Foil Adhesive Elastyczne opakowanie, dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania
Huitian ma dwie w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, a pojemność wynosi 24 000 MT / rok tylko dla elastycznych klejów opakowaniowych.
8720 General Al Foil Adhesive Elastyczne opakowanie, dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania

Produkty Huitian zostały dobrze przyjęte przez krajowe i międzynarodowe firmy końcowe
8720 General Al Foil Adhesive Elastyczne opakowanie, dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania


Oprócz klejów budowlanych, Huitian dostarcza również wiele innych rodzajów produktów dla różnych gałęzi przemysłu, transportu, elektroniki, fotowoltaiki itp.
8720 General Al Foil Adhesive Elastyczne opakowanie, dwuskładnikowy klej poliuretanowy, klej do laminowania
Huitian to Twój niezawodny partner i zaspokaja Twoje potrzeby klejów!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Klej do klejenia laminatów 728A / B VM dwuskładnikowy klej na bazie poliuretanu czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.